Košík 0x

0,00 €

Prečo nakupovať u nás?

Isto každý kto si rieši opravu a údržbu svojho auta značky Volvo svojpomocne mimo servisu pozná množstvo všeobecných predajcov náhradných dielov. V dnešnej dobe je ich je naozaj veľa. Sortiment je takmer rovnaký, ceny podobné lebo sú tlačené trhom dolu čo je samozrejme dobré pre zákazníka. Všetky veľké obchody sú založené na rovnakej databáze dielov TecDoc. Takže vo výsledku je len na predajcovi aký ma eshop, marketing a odborné poradenstvo.

VolvoZone.sk - diely pre Volvo od odborníkov

Bežné diely nájdete a môžete si vyberať s rôznych značiek rôznej ceny a kvality. Čo ak ale nejde o obyčajné diely, mimo originálu sa nevyrábajú a mimo autorizovaného dealera to kúpiť väčšinou nejde. Prípadne neviete, ktorá značka alebo produkt je dobrý a  čo sú vyhodené peniaze. Veľa predajcov predá to čo si zákazník objedná a nerieši čo ďalej. Čo ale ak zákazník zle objednal alebo je v katalógu chyba? Áno tovar sa samozrejme dá vrátiť alebo vymeniť za iný ale to strata času a finančných prostriedkov spojených s vrátením.

Ak hľadáte niečo viac ako len predajcu dielov a vlastníte vozidlo značky Volvo je tu pre vás riešenie. Náš eshop dlhé roky pracuje výlučne s touto značkou. Kvalitný a prehľadný eshop, výber presne podľa vozidla+motorizácie veľmi presne filtruje diely čo značne uľahčuje výber.

Na základe VIN čísla vozidla vieme cez špeciálny dealerský program zistiť konfiguráciu vozidla presne ako zišlo z linky. Každá objednávka je kontrolovaná podľa VIN čísla vozidla čím sa minimalizuje objednanie zlých dielov, ktoré nepasujú.

Okrem odborného poradenstva ponúka špeciálne a originálne diely takže ak neexistuje náhradný diel z druhovýroby a originál je jediná voľba nemusíte kvôli tomu hľadať Volvo dealera, nie každý ho má vo svojom okolí.

O kvalite svedčia nezávislé recenzie spokojných zákazníkov https://obchody.heureka.sk/volvozone-sk/recenze/

2023    VolvoZone.sk