Košík 0x

0,00 €

O nás

Firma pôsobí na trhu od roku 2011.  Z názvu našej stránky je zrejmé, že sa jedná o služby špecializované na značku VOLVO. Zaoberáme sa predajom kvalitných značkových, špeciálnych a originálnych auto dielov na osobné vozidlá tejto značky. Samozrejmosťou je poradenstvo pri výbere. Každú objednávku overujeme na základe VIN čísla takže ako zákazník máte istotu, že vždy dostanete to čo potrebujete a odpadáva tak problém skúšania dielov štýlom pokus - omyl.

V roku 2020 vznikla nová spolupráca a otvoril sa konečne vysoko odborný servis v Čataji pri Senci, ako sa nám bude dariť sa uvidí. Dúfam, že kvalita služieb bude tak ako sa patrí a zákazníci budú chodiť od nás spokojní a doproučia nás ďalej.

Autoservis osobných vozidiel Volvo

V našom malom ale zato veľmi odbornom autoservise zameranom výlučne na osobné vozidla Volvo vieme vyriešit bežné opravy ale aj kompexné opravy.
Prevádzka sa nachádza v obci Čataj pri Senci takže skvelá dostupnosť pre zákazníkov z Bratislavi, Trnavy a okolia. Neváhajte nás kontaktovať a navštíviť.

Predaj nových náhradných dielov na Volvo

Ponúkame kvalitné overené diely (AFTERMARKET) od renovovaných výrobcov za priaznivú cenu.
S spolupráci s partnerom dodávame aj všetky originálne (OEM) náhradné diely.
V ponuke máme aj špeciálny sortiment, ktorý nie je dostupný u bežných predajcov dielov.
Množstvo dielov máme skladom alebo sú dostupné obratom.
Väčšinu dielov je možné nájsť priamo na rozsiahlom eshope priamo na webe. Ceny a dostupnosť sú aktualizovnané denne.

Predaj použitých náhradných dielov

Spolupracujeme s viacerými vrakoviskami a na základe dopytu vieme preveriť a zaobstarať do niekoľkých dni použité preverené diely za zlomok ceny nového.

Zmena jazyka

V spolupráci s firmou VolvoČesky.cz dokážeme zmeniť jazyk Vašeho vozidla či sa už jedná o prístrojovú dosku (DIM) alebo stredový panel (ICM). Zmeny prevádzame na počkanie.

Originálna diagnostika

Disponujeme originálnou diagnostikou VIDA určenou výlučne pre značku VOLVO, ktorá pracuje s vozidlom ako žiadna iná. Pri používaní univerzálnej diagnostiky sa často krát nedá odhaliť príčina závady.

Náhradné diely na športové a naked motocykle

Pre bežné a race diely na motorky navštívte náš druhý web 4SSMOTO.SK

2024    VolvoZone.sk

the design and style of the best women christian louboutin heels in the world incontestable.this is exactly provided with effective and complicated tasks best uwell caliburn g2 silicone case black vapesshops review repeatedly enrich the good the watchmaking arena customs.